vyprodáno
VOLNÉ BYTY V PRODEJI, PODÍVEJTE SE NA CENY.

Standardy vybavení bytů

 

Hned „jako doma“ se budete cítit už při vstupu do nádherně zrekonstruovaného domu. Čipová technologie u vstupních dveří vám nebo vašim nájemníkům zaručí bezpečí vaše i vašeho majetku. V případě, že svůj byt budete pronajímat, není nic jednoduššího než poskytnout stávající čip novému nájemníkovi. Nemusíte tak vyměňovat klíče ani zámky.

Exteriér je dále zveleben zelenými střešními terasami zaručujících dostatek soukromí a klidu. V prvním nadzemním podlaží mají všechny byty elektricky ovládané venkovní žaluzie a v druhém nadzemním všechny byty orientované do ulice. 

V koupelnách naleznete mimojiné špičkovou sanitu značek KALDEWEI a RIHO a baterie HANSGROHE. Kompletní standardní vybavení koupelen je ke stažení ZDE

V chladných měsících vám život zahřeje elektrické podlahové topenítermostatem v každé místnosti, abyste měli pod kontrolou spotřebu energií. Ke standardnímu vybavení patří také plovoucí podlahy ve všech pokojích.

 

 

Energetický štítek

Součástí standardního vybavení není nábytek, interiérové vybavení, světla.

V případě požadavků klientů na nadstandardní vybavení budou odečteny standardy v nákupních cenách prodávajícího.

Pro případ, že by v době realizace nedošlo k dodávce výše specifikovaných typů standardního vybavení, vyhrazuje si developer právo nahradit tyto zařizovací předměty modelem či výrobkem obdobného typu stejné kvality.