vyprodáno
VOLNÉ BYTY V PRODEJI, PODÍVEJTE SE NA CENY.

Projekt bytového domu Šimice

Brno je městem dokonalé souhry historie s modernou. Stejná idea prostupuje projektem revitalizace starých bytů, který jsme nazvali Šimice. Ptáte se proč? Otočili jsme kolem dějin o pár set let zpátky, kdy brněnské Židenice nesly název Schimitz.

Kombinace starého a nového se snoubí nejen v názvu, ale v celém projektu. 13 původních bytů osvěžíme rekonstrukcí na moderní bydlení 1+kk a 2+kk se zelenými střešními terasami a vnitroblokem. Bonusem objektu je skvělá poloha blízko centra města, kam se pohodlně dostanete během 16 minut MHD.

Investujte do nemovitosti!

Lokace, kvalitní standardy a žádané dispozice představují perfektní příležitost k investičnímu bydlení. Byty se budou prodávat jako družstevní, jedná se ale pouze o formalitu. Ve chvíli, kdy si „plácneme“, zajistíme okamžitý převod do osobního vlastnictví. Následně vám naše sesterská společnost AC Real obstará nájemníky. Exkluzivně můžete využít naší facility služby. Jak to funguje? Převezmeme kompletní péči o celý pronájem. Pronajmeme byt za atraktivní cenu, pohlídáme platovou morálku nájemníků a obstaráme veškeré provozní záležitosti.

Ptáte se proč? Naše sesterská společnost All Inclusive Living vlastní řadu nemovitostí a s pronájmy máme dlouholeté zkušenosti. Chceme pro Vás udělat něco navíc, proto vám rádi ušetříme starosti a pronájem za Vás převezmeme takříkajíc od A do Z.

Slovo architekta

Renovace bytového domu v širším centru města Brna je jednou z mnoha akcí, které během posledních deseti let proměňují Židenice v atraktivní rezidenční čtvrť. Návrh zachovává prvky domu, které mají určitou historickou hodnotu, hlavně uliční fasádu. Malé byty o standardních dispozicích jsou přístupné skrz venkovní zastřešené schodiště.

Byty v 1. a v 2. NP jsou maximálně propojeny s exteriérovým prostorem dvorku a plošných zelených teras. Dvorek a terasy mají pro bydlení velmi příjemné proporce, dávají domu skoro středomořský charakter. Díky odclonění pohledů z ostatních oken sousedů se stávají prodloužením obytného prostoru bytů.

Stavební materiály a barevnost povrchů jsou vybírány s důrazem na fyzickou i estetickou trvanlivost. Vápenná omítka, dřevo, kov jsou materiály, které umí dobře stárnout. Zelené střechy na terasách domu pomáhají udržovat příjemné tepelné klima v bytech pod nimi.

Bytový dům Šimice je mladé bydlení se středomořským charakterem v rychle rostoucí části centra Brna.

 

Ing. arch. Jan Kopecký, Stavební kancelář KMZ, s.r.o.