vyprodáno
VOLNÉ BYTY V PRODEJI, PODÍVEJTE SE NA CENY.

Pár slov o nás

All Inclusive Development, a.s. je developerskou společností budující nové, či rekonstruované bydlení v Brně a okolí a v exponovaných lokalitách ČR.

Klientům nabízíme bydlení v bytových domech, či rodinných domech, případně pozemky k individuálnímu bydlení. Každý projekt realizujeme s maximálním důrazem na detail a klademe nejvyšší nároky na naše dodavatele v oblasti kvality a přesnosti zpracování. Při prodeji jednáme výhradně individuálně s přihlédnutím ke konkrétním představám našich zákazníků. Společnost se nespecializuje na projekty masové výstavby.

V roce 2010 jsme zakoupili práva k výstavbě 2 apartmánů na bytovém domě – jedná se o dvoupokojové byty v centru Brna, na ulici Kotlářské, jejichž výstavba skončila v roce 2011 a dostali jsme na trh 2 byty, jejichž kvalita je vysloveně bezkonkurenční – žádný projekt v Brně nedosahuje srovnatelných parametrů vybavení a kvality výstavby – namátkou se jedná o nadstandardní zvukovou neprostupnost zdí mezi byty, užití rekuperační jednotky, zabezpečovací systém a další.

V roce 2011 jsme zakoupili dům v Žebětíně na přestavbu na 7 bytových jednotek a do čtyř měsíců po kolaudaci jsme vyprodali veškeré jednotky. Aktuálně se můžeme pochlubit úspěšnými projekty Apartmány Hybešova, bytový dům Barvy, rezidence Chrlice Place a rodinné domy ALEA.

Důležitým aspektem našeho úspěchu je úzká spolupráce s realitní kanceláří AC Real, jež pro nás zajišťuje prodej projektů a zejména důležité informace z trhu. Díky této spolupráci Vám můžeme zajistit opravdu zkušeného makléře, který zná projekt od počátku a již na první schůzce je schopen vyhodnotit, zda Vaše požadavky na bydlení dokáže daný projekt uspokojit. Je také detailně seznámen s technologiemi v domě, s vývojem stavby a další. Nestane se Vám tedy, že by realitní kancelář nevěděla, co vlastně nabízí.

Společnost All Inclusive Development a.s. je spoluvlastníkem společnosti All Inclusive Living a.s., která nabízí rezidenční nemovitosti v Brně k pronájmu a zajišťuje tak vysoce kvalitní stále bydlení pro ty, kteří nechtějí investovat své prostředky do vlastního bydlení.

Cílem společnosti je vytváření domova – proto se specializujeme na malé a individuální projekty - nesnažíme se v žádném případě konkurovat masové výstavbě, kde se cena dosahuje na úkor kvality.