vyprodáno
VOLNÉ BYTY V PRODEJI, PODÍVEJTE SE NA CENY.

Investujte do nemovitosti

Dobré víno a nemovitosti – tyto dvě komodity věkem neztrácí, ale naopak získávají na ceně. Pokud přemýšlíte, jakým způsobem nejlépe investovat své finance, představuje vklad do nemovitostí nejlepší řešení.

Možná vás odrazuje častý strašák jménem NÁJEMNÍCI. Zajistit obsazenost nemovitosti slušnými lidmi, pohlídat platební morálku a obstarat drobné opravy může být náročné na čas i peníze. Abychom vám tuto část usnadnili, nabízíme vám profesionální služby v oblasti facility. Vy vlastníte-my se staráme. Vše je navíc v záruce, takže vás byt nebude stát ani korunu navíc.

Kuchyňská linka? Exkluzivně v ceně

Projekt je atraktivní nejen díky pulzující lokalitě a kvalitním standardům. Zcela exkluzivně je v ceně nemovitosti zahrnuta kuchyňská linka s vařičem, v 2+kk dokonce včetně trouby. Díky tomu vás na bytě nebude čekat žádná práce a můžete začít ihned pronajímat. Ušetříte čas, starosti a finance, které se Vám začnou obratem vracet.

Pojďme se podívat na trochu ekonomiky. Moderní byt po kompletní revitalizaci s novou kuchyňskou linkou vám vynese 10 000 Kč. To je 120 000 Kč za rok, které můžete využít k vylepšení rodinného rozpočtu nebo další investici.

Podívejte se, kolik můžete s jednotlivými byty vydělat: